Завантажте мобільний додаток сайту

День Незалежності України в цьому році випадає на суботу. Про те, які заходи заплановано міською владою у Нікополі, Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, 24 серпня о 09:00 біля пам’ятника Богдану Хмельницькому та о 10:00 біля Меморіалу «Захисник України» відбудеться покладання квітів.

О 10:15 у місті буде вшановано пам'ять загиблих за свободу й незалежність України хвилиною мовчання, зупинкою руху транспорту та поданням звукових сигналів.

А об 11:00 у Палаці урочистих подій розпочнеться урочистий захід.

Інформації щодо масових святкових заходів на міському рівні, які традиційно проводились у Нікополі в День Незалежності, з виконкому не надходило.

Також нікопольців закликають долучитись до патріотичної акції  «Прапор у твоєму вікні», яка проходитиме 23 і 24 серпня  з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!