«Здійсни дитячу мрію». Таку назву мав благодійний вечір, що пройшов у Нікополі 16 грудня. Про його результати Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, благодійний вечір «Здійсни дитячу мрію» відбувся під патронатом міського голови Андрія Фісака та за ініціативою Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Мета заходу: вручити новорічні подарунки дітям, батьки яких загинули на фронті, віддавши життя за Україну. А також зібрати кошти на лікування маленької Соломійки – доньки загиблого в Іловайську бійця Василя Логвиненка.

У числі запрошених були депутати Нікопольської міської ради, бізнесмени та просто небайдужі нікопольці.

Кожен, хто прийшов на благодійний вечір, одразу потрапляв до казки. Під чудову живу музику, яку виконував струнний ансамбль викладачів школи мистецтв, бажаючи фотографувалися в гарних фотозонах.

Під час реєстрації гості отримували номери для участі в аукціоні та проходили в святково прибраний зал, де мали можливість поспілкуватися, подивитися виступи артистів, разом з ведучим пригадати життєві ситуації з проявом доброти, а також вгадували ретро-пісні за початком мелодії.

Цікавою частиною вечора став аукціон, де розіграли 9 лотів. З захоплюючим азартом йшли торги, але щасливий шанс придбати вподобану річ отримали найбільш наполегливі.

Найдорожчими з лотів виявилися футбольний м’яч з автографами збірної ветеранів України, який купили за 3 500 гривень, старовинна ікона Ісуса Хреста за 3 600 гривень та шабля ручної роботи за 500 евро.

Діти на благодійному вечорі теж не сумували. Хлопчиків і дівчаток чекали веселі розваги, солодощі та святковий торт.

А головне, вони отримали подарунки, про які дійсно мріяли. Напередодні вечора діти розповіли про свої заповітні мрії. Відеосюжети про них були продемонстровані на екрані.

Кожен «чарівник» з щирими побажаннями власноруч вручав щасливому володареві подарунок. Серед них були мобільні телефони, ноутбуки, велосипед, конструктори LEGO, гіроскутер і навіть спортивна груша.

Загальна сума пожертвувань в благодійну скриньку склала 23 250 гривень,  аукціон зібрав – 11 500 гривень, 200 доларів і 500 євро. Всі кошти були віддані Марині Ковальовій на лікування трирічної доньки Соломійки.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!