6 грудня ми знову вітали  захисників Батьківщини. Незважаючи на те, що День Збройних сил України не є червоним у календарі, по всій країні пройшли урочисті заходи з вшануванням мужності і героїзму тих, хто захищає нашу державу від ворогів, а також дбає про обороноздатність країни.

А напередодні, 5 грудня, весь світ відзначав Міжнародний день волонтера і це свято теж дуже важливе для багатьох українців. Після Революції гідності тепер чи не кожен третій з нас причетний до волонтерського руху – тисячі людей допомагають облаштуватися на нових місцях вимушеним переселенцям, займаються оснащенням армії і підтримкою родин, що втратили рідних на буремному Сході, активно беруть участь у реформації органів влади.

З нагоди  цих двох великих свят унашому Палаці урочистих подій теж відбувся захід, на якому нікопольських волонтерів і військовослужбовців привітав міський голова Андрій Фісак та відзначив їх Подяками. На святі побував і кореспондент Nikopolnews.

Присутні також отримали вітальне слово від благочинного Нікополя та району ієромонаха Меркурія (Скорохода).

А яке свято без пісень? Їх дарували вокальні ансамблі «Лілея» і «NewSong», а також солісти Аліна Захарова та Діана Терещенко.

Бажаємо всім волонтерам і військовослужбовцям міцного здоров’я, наснаги, оптимізму, жаданого мирного неба над головою.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори