Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

Проживши на Землі Богом відміряний час, люди обов’язково лишають на ній свій слід, більшість – різнобарвний, захоплюючий, а якась частинка – починаючи від світло-сірого і закінчуючи чорним кольором. Так, у кожного своя доля, тож і пам’ять про кожного особлива.

Але, як би там не було, веселка завжди перемагає пітьму.

У Нікопольському краєзнавчому музеї нещодавно відкрилася та працює виставка пам’яті нікопольських художників – творчих людей, які протягом багатьох років створювали мистецьку історію нашого рідного міста. 

Тема полотен двадцяти трьох митців, написаних починаючи з 1930 по сьогодення, була, є і, гадаю, залишиться актуальною у майбутніх поколінь, бо, завдячуючи картинам, ми поринаємо у вже пройдений та неповторний час. Той час, коли жили інші люди, панували інші традиції, та наші предки милувалися красою зовсім іншого Дніпра.  

Мистецтво – найкращі сторінки нашого буття, що збагачуються, дякуючи  живопису, поезії, музиці і людям, внутрішній світ яких можна порівняти з найдорожчими скарбами. Поряд з неймовірно талановитими нікопольцями Олександром Овчаренком, Іваном Гузем, Миколою Луговенком,  Ігорем Богданенком, Олегом Квітановим пліч опліч плідно працювали художники, яких в свій час зачарувала наша мальовнича мала Батьківщина.  Це Микола Червоткін, Віталій Валсамакі, В’ячеслав Фектістов,  Микола Галічин, Василь Каркоц.

На жаль мешканці нашої планети не можуть бути вічними.  У цьому році пішли з життя, залишивши на добру згадку у своїх творіннях серця і душі, ще два повелителі пензлів  та фарб – Дмитро Лобзов і Андрій Янчишин.

Незважаючи на те, що під час відкриття у виставочній залі вже побувало понад 100 поціновувачів прекрасного, вона не залишається порожньою.

Можливо і у вас виникне бажання у вихідний день зробити приємний подарунок родині – подорож до краєзнавчого музею.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори