Вихованці Недільної школи при храмі св. прав. Петра Калнишевського у Нікополі разом з її викладачем Богданом Стратейчуком отримала новий цікавий досвід. Діти спробували себе у якості ковалів. Проце Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольського благочиння УПЦ КП.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, вихованці школи побували на відповідному майстер-класі в селі Олексіівка . Малеча переконалась на власному досвіді, що ковальство – нелегка справа, а справжній коваль – на вагу золота. Попрацювавши помічником коваля – молотобійцем, діти надавали своєму виробу потрібної форми, намагалися зробити його унікальним. Робота, хоч і важка, але сподобалась їм, адже завжди приємно щось зробити своїми руками.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Нагадаємо, у недільній школі при храмі святого Петра Калнишевського діти вивчають не тільки Слово Боже, а й народознавство, англійську мову тощо. Крім того, для них регулярно влаштовують різноманітні цікаві та корисні екскурсії. Зокрема, раніше ми писали про те, що вихованці школи освоювали навички верхової їзди.  

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори