Нікопольську міську школу мистецтв назвали найпрофесійнішою на  ХХІІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення директора школи Ольги Пастушок.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, вихованці Нікопольської школи мистецтв традиційно беруть участь у щорічному  Міжнародному фестивалі дитячої творчості «ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА», який проходить з 25 червня по 01 липня 2019 року в курортній зоні селища Рибаківка Миколаївської області.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, об’єднати українських дітей, а також сприяти відродженню культури і мистецтв України, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу. 

За словами педагога Яценко К.О., такого результату, як цього року, у нікопольців ще не було. Всі конкурсанти – сильні, школи – професійні. В жорсткій конкурентній боротьбі наші земляки отримали:

  • Носач Ростислав - Гран-прі, номінація "Живопис";
  • Асмолова Анастасія - 1 місце, номінація "Живопис";
  • Гапич Дарина - 1 місце, номінація "Живопис";
  • Гудима Єліна - 1 місце, номінація "Живопис";

(викладач Дробот Т.Ю.)

  • Зеленська Катерина 1 місце, номінація "Графіка";
  • Найдьон Катерина 1 місце, номінація "Живопис";
  • Половінцева Анастасія 1 місце, номінація "Живопис".

(викладач Яценко К.Ю.).

Ми вдячні батькам за підтримку дітей та виховання в любові до праці, педагогам за професіоналізм і любов до наших дітей, дітям хочемо побажати творчих успіхів,  нових перемог і здійснення найзаповітніших мрій!

- написала Ольга Пастушок.

Нагадаємо, раніше Nikopolnews повідомляв, що Нікопольська школа мистецтв є найбільшою в Україні за кількістю учнів.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори