Кожна доросла жінка була колись маленькою дівчинкою, яка кожного вечора читала казки  і мріяла... Уві сні сторінки книжок, звичайно, оживали – розмовляв Колобок, муркотів на вушко пісеньку сам Пан Коцький, весело розгойдувалася на всі боки повнісінька тварин Рукавичка…

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

 А ще лунала чарівна музика у виконанні придворних музикантів, виблискував паркет і в самому розпалі вальсів з’являвся заморський гість. У Вселеній просто немає такої фантазерки, яка б не бачила себе принцесою.

І так добре, що у теперішній час за допомогою різноманітних конкурсів, збуваються найзаповітніші думки. Так, так – малеча перших-четвертих класів СШ № 4 вже побувала на балу «Казкова принцеса». Побував на ньому і кореспондент Nikopolnews.  І байдуже, що конкурс проходив у шкільній актовій залі, бо найголовнішим для глядачів були вболівання, насолода від побаченого та захват від своїх однокласниць.

Конкурсантки ж, ховаючи за усмішками хвилювання, відчували себе щасливими мешканцями  чарівного світу, бо всі випробування були пов’язані з її величністю Мрією, а саме: «Казковий бал», «Я та мої добрі справи», «Талант від принцеси» і «Казкова принцеса в Україні».

Під час підрахунку балів учням сумувати було ніколи, бо ведучі для них підготували таку вікторину, що довелося згадувати не лише мультики.

Та повернемося до конкурсу. За рішенням журі кожна принцеса отримала титул:

  • Найчарівніша – Ганна Костриця,
  • Наймиліша – Валерія Кузнецова,
  • Найзагадковіша – Анастасія Могила,
  • Найніжніша – Єва Мажарова,
  • Найелегантніша – Арсенія Ємець,
  • Найхаризматичніша – Кристина Симонова,
  • Найоригінальніша – Євгенія Адамчук.

Але на святі трапилася непередбачувана ситуація – Софія Ліснича і Анастасія Карячка набрали рівну кількість найвищих балів. Тож під вигуки «Молодець» Попелюшка та Принцеса на горошині за мить перетворилися на Казкових принцес.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!