У Нікополі відбувся яскравий захід - «Веселі старти з елементами футболу». Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, аналогічні змагання серед дошкільнят пройшли в усіх містах Дніпропетровської області, і Нікополь не став виключенням. Ініціатором заходу став департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. Свято було організовано з метою долучити дітей до здорового способу життя.

В Нікополі змагання пройшли на базі дошкільного закладу № 27. У них взяли участь команда дошкільного закладу № 26 «Росточок» і команда дошкільного закладу № 47 «Квітонька».

Змагання проходили в два етапи: спочатку спортивна розминка, потім футбольний матч, який складався з двох таймів по 7 хвилин кожний. Діти активно змагались за перемогу. З рахунком 9:0 перемогла команда «Квітонька». Усі учасники змагань були відзначені відповідними нагородами та подарунками.

За результатами змагань буде змонтований відеоролик, який ми відправимо в область. І там приймуть рішення, хто стане переможцем в цих обласних змаганнях,

- говорить начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна.