У Нікополі пройшли змагання з армрестлінгу серед воїнів Повітряних Сил Збройних Сил України. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, в спортивній залі ДЮСШ № 1 зібралися більше 50 представників всіх військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України. На урочистому відкритті Чемпіонату були присутні заступник міського голови Ольга Коник, а також заступник міського голови Юрій Сокол, який звернувся до присутніх з вітальним словом та побажав перемоги найсильнішим.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Перед початком змагань приємні емоції подарували всім нікопольські юні гімнастки.

Основні змагання проводилися згідно з правилами Федерації армспорту України за коловою системою на дві руки до двох поразок. Чоловіки змагались в п’яти вагових категоріях.

Вперше в змаганнях, які вважаються суто чоловічими, взяли участь жінки-військовослужбовці. 12 представниць прекрасної статі змагались за перемогу в двох вагових категоріях.

Всі військовослужбовці збірних команд повітряних командувань були налаштовані на перемогу. Але отримали її найсильніші. В кожній ваговій категорії і серед чоловіків, і серед жінок були свої переможці.

 У командному заліку «золото» Чемпіонату вибороли солдати, сержанти й офіцери військової частини Мелітополя. На другому місці – армспортсмени з військової частини міста Чугуєв. «Бронзовими призерами» стали учасники змагань військової частини з міста Старокостянтинів. Всі переможці та призери Чемпіонату були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Слід зазначити, що за результатами цих змагань буде відібрана команда Повітряних Сил, яка вже в липні візьме участь в Чемпіонаті Збройних Сил України.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори