Завантажте мобільний додаток сайту

Про те, що стали дорослими, випускники школи мистецтв зрозуміють лише через деякий час, коли руки самі потягнуться до улюбленого інструмента, але поспішати на заняття вже не буде потреби. Та на разі це ще одна велика творча сім’я, де обличчя сяють посмішками, а в серцях, після наполегливої праці, вирують передчуття свята.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

І ось вони, неодноразово омріяні хвилини. Гучні оплески-привітання батьків, гімн України, найкращі побажання від міської влади та вручення документів про позашкільну освіту. На випускному побувала і кореспондент Nikopolnews.

За традицією Свідоцтва першими отримали відмінники.

У  минулому лишилися довгі роки навчання з тісно переплетеними академічними і публічними виступами, конкурсами і екзаменами, великі сцени на теренах рідного краю і сльози радощів від перемог. Кожен учень, вписавши назавжди  свою сторінку в історію школи, поступово перетворився на справжній діамант.

Про досягнення художньої майстерності у фойє культурно-дозвіллєвого центру свідчила виставка робіт випускників, а з зали линули чудові мелодії для багатьох останнього в житті дитячого концерту.

Звичайно, всі перепони на мистецькій ниві у школі  допомагали долати викладачі, а вдома – батьки, тож цього вечора вшанували всіх причетних до освітньо-виховного процесу нащадків.

Кульмінацією свята був «капусник», під час якого відтворився образ навіть директора навчального закладу, в піснях же лунали слова подяки і надії на краще майбутнє своєї другої домівки, яка в світлі сьогодення потребує негайної допомоги.

1

Ось так ще одні пташенята відправилися у великий політ.

PS: а все найцікавіше - на відео.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!