Завантажте мобільний додаток сайту

З 3 червня на базі закладів середньої освіти Нікополя розпочали свою роботу 25 таборів відпочинку. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, в цьому році в таборах відпочивають 1420 учнів. Серед них – 196 дітей пільгової категорії.

Табори працюють з триразовим харчуванням та денним сном. Діти пільгової категорії харчуються за рахунок міського бюджету, для них виділено по 69 гривень в день. Для дітей 1-4 класів на харчування з міського бюджету виділено 46 гривень в день, доплата батьків складає 23 гривні.

З 8 до 16 години  школярі мають можливість займатися в різноманітних гуртках та цікавих майстер-класах, ходити на екскурсії, безкоштовно відвідувати Нікопольський краєзнавчий музей, грати в веселі рухливі ігри, розважатися та багато іншого.

 Протягом всієї зміни кожен день в таборі – тематичний, має свою назву і свої заходи. Кожен ранок починається з веселої зарядки, для дітей проходять спортивні, музичні та розвиваючі заняття, вони малюють, співають, танцюють… Весь день розписаний по хвилинах.

Серед цікавих заходів для дітей: перегляд мультфільмів в культурно-спортивному комплексі ім. Б.Величка, театралізованої вистави «Пеппі Довгапанчоха» та художньої виставки «Небо для тих, хто має крила» в Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі, а також відвідування веселого циркового шоу, яке можна не тільки дивитися, а й брати в ньому безпосередню участь. Творчий колектив Будинку дитячої та юнацької творчості підготував для відпочиваючих в пришкільних таборах дітлахів цікаву лялькову виставу «Найкраща в світі мама». І це ще далеко не все.

Діти відпочиватимуть у пришкільних таборах до 23 червня.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!