Юна тенісистка з Нікополя здобула срібну медаль на Чемпіонаті України з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2007 року народження і молодше. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, Чемпіонат проходив з 29 травня по 2 червня у Чернігові. Участь у ньому взяли 157 спортсменів з різних куточків України (62 дівчинки та 95 хлопців).

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Вихованці НДЮСШ «Трубник» АннаДерлюк та Анастасія Дубініна у складі збірної команди Дніпропетровської області зайняли четверте місце серед команд дівчат, а Антон Дерлюк– п’яте місце серед команд юнаків.

Анна Дерлюк стала срібним призером змагань в парному жіночому розряді і була нагороджена грамотою, медаллю та цінним подарунком.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера-викладача Світлану Братік з успішним виступом і бажаємо подальших перемог!