Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

З 3 по 5 травня в місті Кривому Розі пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з баскетболу серед юнаків 2005 р.н. і молодше. В змаганнях успішно взяли участь нікопольці. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, також в Чемпіонаті брали участь спортсмени з Кривого Рогу, Верхньодніпровську, Марганцю та Криничанського району.

Ігри проходили по двох підгрупах. В своїй підгрупі команда НДЮСШ «Трубник» (2007 р.н.) зайняла перше місце, а в фінальній грі поступилася господарям змагань і стала срібним призером чемпіонату.

Вітаємо нашу команду у складі Марка Антонова, Кирила Воронінко, Віталія Кудряшова, Богдана Назарова, Володимира Марченко, Євгена Прокоф’єва, Єгора Пижова, Максима Каніщева, Артема Сироткіна, Олександра Третяка, Івана Шваркова, Даніїла Карманова, Богдана Степаненко та їх тренера-викладача з баскетболу Олександра Соколова з успішним виступом і бажаємо їм подальших перемог на чемпіонаті Дніпропетровської області серед юнаків 2007 р.н., який відбудеться в Нікополі з 11 по 13 травня в спортивному залі НДЮСШ «Трубник».

Запрошуються всіх любителів баскетболу підтримати нашу команду!