Завантажте мобільний додаток сайту

9 Травня ми відзначили 74 річницю з Дня Перемоги у Другій світовій війні.  Та, поспішаючи на місце збору, навіть не мала уяви, що побачу з однієї  сторони – велику колону між міськвиконкомом і Європейською площею, з іншої – зовсім безлюдну вулицю Електрометалургів. Нікопольці вирішили відсвяткувати по новому.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Звичайно, за прапороносцями мали їхати машини з ветеранами, але від їх кількості боляче защеміло серце – одна, лише одна... декілька років тому було цілих чотири. Так, час зупинити просто неможливо.

Смуток трішечки розвіяли духовий оркестр та цікавість про заборонений «Безсмертний полк» – у фейсбуці навіть припустили, що знайдеться з двадцять відчайдухів, які наважаться вийти з «дідами». Я нарахувала цілих двадцять п’ять, але це вже зовсім інша історія. Дивлячись при спілкуванні в очі двох жіночок,  зрозуміла, вони тримають в руках нездійснені мрії про щастя поряд з батьками, дядьками, братами. Кожна світлина підписана і кожна була просякнута спогадами, які передаються в цих родинах з покоління в покоління. 

У призначену годину колона перетворилася на бурхливий людський потік, що виплескувався навіть на тротуари і через деякий час  по вінця заповнив собою всю площу меморіалу «Вічна слава».

Після урочистого  мітингу відбулося покладання квітів до Вічного вогню.

Ще більше про свято ви зможете дізнатися з невеличкого відеоролику, тож запрошую до перегляду.

PS: Після закінчення дійства всі присутні мали змогу скуштувати смачної солдатської каші, відвідати танцювальний майданчик та стати глядачами дитячого концерту. Але це буде вже в іншому репортажі.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!