У нашому житті є дуже багато приємних миттєвостей і одна з них – отримання оплесків від вдячних глядачів різних поглядів, різних вікових категорій і в решті-решт – різних віросповідань, бо українська пісня має властивість сонечка, яке, проникаючи аж до сердець, зігріває їх лагідними промінчиками.

Чудово розуміючи своє значення на музичних теренах рідного козацького краю, вокальний гурт української пісні  «Микитинці» до концертів готується з великою відповідальністю, як говориться, репетируємо «до сьомого поту». Кожна берегиня та козак є солістами, а Любов Топол ще й сценарист і конферансьє. Але, звичайно, найбільше дістається його керівникові Анатолію Боброву, бо треба репертуар підібрати, з кожним учасником партію вивчити, грати, ще й водночас співати. Тож ми  радіємо, коли після виступів він приймає щирі слова подяки.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Незважаючи на щільний графік репетицій та концертів (починаючи з жовтня їх було сім), а нещодавно відбувся і восьмий – колектив було запрошено в Старозаводське на урочисту подію – введення в дію самої потужної в Україні сонячної електростанції.

Пісні-піснями, сцена-сценою, та у кожній з нас живе ще й господиня, що полюбляє поратися на землі, тому у вільний час ми залюбки зібралися на весняну толоку, на якій, окрім праці, були присутні гумор, жарти та смачний козацький куліш.

Свята, ювілеї, дні народження не проходять осторонь нашої хати, ми їх теж відзначаємо однією родиною.

Ось чому про нас говорять люди – «Микитинці» не лише вокальний гурт.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори