Нікопольський зразковий хореографічний ансамбль «Валерія» взяв участь у Міжнародному фестивалі «Об’єднаймо дітей мистецтвом» в Кропивницькому та привіз призові місця. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення керівника ансамблю Маргарити Горбаненко.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, фестиваль пісні і танцю проходив 11-й раз. Він є наймасштабнішим серед некомерційних фестивалів України.  

Протягом двох днів учасники з усієї країни жили творчим насиченим фестивальним життям. Серед членів журі, які оцінювали хореографію, були такі імениті особистості:

  • Григорій Чапкіс (народний артист України, почесний професор КНУКІМ, професор Київського університету ім. Б.Грінченка, член журі телепроекту «Танці з зірками», танцмейстер Віденських балів, маестро, кавалер ордена Святого Станіслава, член спілки хореографів України, засновник бренду «Міжнародна родинна школа хореографії «Чапкіс Денс» США, Італія),
  • Анатолій Коротков (Народний артист України, професор кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, директор Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат — школа мистецтв), художній керівник народного хореографічного ансамблю "Пролісок", голова Кіровоградського обласного осередку Національної хореографічної спілки України),
  • Юрій Сивоконь (відмінник освіти України, старший викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, педагог-хореограф Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат — школа мистецтв),
  • Василь Босий (заслужений працівник культури України доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка.

Нікопольський хореографічний ансамбль «Валерія» заявив себе в двох вікових категоріях - середній і старшій, та двох номінаціях:  в сучасній хореографії віступали старші учасниці з номерами «З глини» та «Плакала», а середня група представляла в номінації естрадна хореографія «Витоки» та «Калину».

Серед неймовірної кількості учасників та номерів старша група отримала ПЕРШЕ місце, а діти-дебютанти дуже для них почесне - друге. Неймовірний фестиваль, неймовірне місто, неймовірні засновники фестивалю і його муза Олександра Ткаченко! Все, що було в програмі, було для дітей, заради дітей та за участю дітей. Ідеальна організація фестивалю, майстер класів, тисячного флешмобу, джему, концерту на площі, організація проживання.... Ідеально все. На гала-концерт були обрані номери тих колективів, що посіли перше місце. Наша «Валерія» зривала оплески глядачів, а наші суперники-друзі аплодували дівчатам прямо з-за куліс. Та наша надзвичайна подорож була би не можлива, коли б нам не допомогли оплатити транспортні витрати. Від імені учасників, батьків, та від себе особисто дякую Руслану Олійнику та фонду «Майбутнє Нікопольщини», громадській організації «Прихист», нашій благодійниці з Німеччини Юстині за надану фінансову допомогу. Ні прохолодні ночі, ні всякі дрібнички не змогли нам створити перешкоди. Діти повернулись з таким неймовірними враженнями від міста, від дендропарку, від тюльпанів, від кількості заходів, що вже збираються на наступний рік,

- розказала Маргарита Горбаненко.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!