Завантажте мобільний додаток сайту

Нікопольська зразкова вокальна студія «РінСен» на днях повернулася з Києва, де брала участь у черговому відборі престижного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри». Про це Nikopolnews дізнався від самих дівчат.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Відбір проходив 12-13 квітня, а сьогодні, 15 квітня, оголосили результати. Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, «РінСен» пройшов до півфіналу! Нікопольським дівчатам вдалося підкорити Народного артиста України Олександра Пономарьова та інших членів поважного журі, а саме: члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Валентина Коваля, педагога з вокалу Альону Савінову, генерального продюсера каналу М-1 Нателу Чхартішвілі-Зацаринну, продюсера Олену Мозгову генерального директора «Хіт Fm» Віталія Дроздова, продюсера телеканалу М2 Романа Мухіна.

В категорії Групи (6-16 років) було обрано 7 кращіх колективів, які візьмуть участь у півфіналі. Серед них і наш «РінСен».

Півфінал та фінал «Чорноморських ігор» проходитимуть у Скадовську з 26 по 28 липня 2019 року.

Вітаємо дівчат та їх керівника Ірину Олександрівну Ковальську!

Виступ «РінСен» на відбірковому турі бачила у прямому ефірі вся Україна – на відео, починаючи з 1:01:22.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!