А що ж залишається робити, коли так співпало? До вихідних днів школярам потрібно було встигнути все – і про Тараса Шевченка згадати, і вчителів привітати, і млинцями друзів пригостити.  Ось чому Нікополь розпочав святкувати з вівторка, а закінчить у неділю.

Так, 5 березня 2019 року на базі КЗ «НСЗШ № 4» відбулося загальноміське літературно-музичне свято, присвячене 205 річниці з Дня народження Великого Кобзаря –  «Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко».Учні та вчителішкіл: 3, 4, 8, 12, 13, 22, 26вшанувалипам’ять видатного поета,людининезвичайної долі й незвичайного таланту, величезного патріота України, ім’я  та твори якого знає цілий світ.

7 березня естафету школярів підхопили працівники Районної ради, Районної адміністраціїта представники козацтва від «Микитинської Січі».

Дійство біля погруддя генія, мислителя, пророка не відбувалося помпезно, все було щиро, від душі – промова ведучої, вірші, покладання квітів, а ще пісні на слова безсмертного Тараса у виконанні вокального гурту «Микитинці» під керівництвом Анатолія Боброва.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори