Нікопольські боксери привезли 9 медалей з чемпіонату

Юні нікопольські боксери привезли зі змагань у Дніпрі 9 медалей! Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, чемпіонат Дніпропетровської області проходив з 26 лютого по 1 березня. Він зібрав близько 130 спортсменів з різних куточків регіону.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Юні боксери НДЮСШ «Трубник» Владислав Тарасов (46 кг), Руслан Бакаленко (48 кг), Микита Захарченко (48 кг) показали високий рівень підготовки і завоювали три золоті медалі. «Срібним» призером чемпіонату став Богдан Сердюк (48 кг), а «бронзовими» призерами – Вадим Потурай (56 кг), Костянтин Павлов (54 кг), Микита Сегеда (48 кг), Олександр Колмаков (40 кг) та Артем Кальчик (41,5 кг). Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів Костянтина Чекалова, Олександра Мимрикова, Олексія Губарева та Андрія Сипченко з вдалим виступом і бажаємоїм подальших  успіхів та перемог.

Вже невдовзі на них чекає чемпіонаті України з боксу в місті Умань, який відбудеться з 20 по 24 березня.