У Нікополі обрали кращих спортсменів та тренерів

15 лютого відбулось засідання міської комісії з підбиття підсумків 2018 спортивного року у Нікополі.  Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення відділу з питань спорту управління гуманітарної політики НМР.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, на заході було обрано кращих спортсменів міста в різних номінаціях, претендентів на отримання міської стипендії протягом 2019 року, а також 5 кращих команд міста з ігрових видів спорту, що складаються з гравців віком до 18 років і 10 кращих тренерів з різних видів спорту за підсумками 2018 спортивного року.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

За результатами розгляду поданих документів від дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та спортивних організацій було обрано наступних спортсменів у таких номінаціях:

10-ка кращих спортсменів віком до 18 років з олімпійських видів спорту:

  • Лансія Дмитрієва (легка атлетика, тренер Пацеля О.О. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Данило Юсупов (легка атлетика, тренер Пацеля О.О. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Дмитро Ілюхін (скелелазіння, тренер Борщаговська І.Г. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Марія Романець (скелелазіння, тренер ЗТУ Кудренко Н.М. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Оксана Бурова (скелелазіння, тренер Борщаговська І.Г. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Семен Сімон (велоспорт на шосе, тренер Бабченко С.М. КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Андрій Бойченко (легка атлетика, тренер Суханов А.В. КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Антон Дерлюк (настільний теніс, тренер Братік С.О., КЗ НДЮСШ «Трубник»);
  • Анна Дерлюк (настільний теніс, тренер Братік С.О., КЗ НДЮСШ «Трубник»);
  • Валерія Велика (карате шотокан, тренер Вакуленко Д.С., СК «Шафран карате»).

10-ка кращих спорсменів віком до 18 років з неолімпійських видів спорту:

  • Олександр Бучок (боротьба самбо, тренер ЗТУ Дашко Г.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Артур Гаврюшенко (боротьба самбо, тренер Науменко О.І., ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Богдан Баглаєв (боротьба самбо, тренер Науменко О.І., ДЮСШ «Електрометалург»); Богдан Котляренко (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Михайло Левак (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Микита Дубодел (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Микита Карамушка (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко А.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Михайло Майборода (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко А.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Анатолій Сиротенко (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко А.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Євген Зотов (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко А.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате).

10-ка кращих спортсменів віком старше 18 років з різних видів спорту:

  • Олена Шамотіна (легка атлетика, тренер ЗТУ Воловик В.І. СК «Електрометалург»);
  • Костянтин Сімашко (футбол, тренер ЗТУ Гаман М.А. СК «Електрометалург»);
  • Тетяна Головчук (легка атлетика, тренер ЗТУ Пасічник В.Ф. КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Владислав Гераскевич (скелетон, тренер Гераскевич М.Д. СК «Електрометалург»);
  • Андрій Окулов (паралімпійська гра боча, тренер Серов А.С. Нікопольська спортивно-оздоровча організація інвалідів «Аква»);
  • Олександр Гончаренко (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Поліна Біла (скелелазіння, тренер Лось В.М. КЗ НДЮСШ «Трубник»);
  • Максим Коцюруба (карате, тренер Вакуленко Д.С., СК «Шафран»);
  • Станіслав Затуливітер (волейбол, тренер Муравчиков А.В. ВК «Нікополь»);
  • Ксенія Яценко (легка атлетика, тренер Пацеля О.О., СК «Електрометалург»).

10 кращих тренерів з різних видів спорту:

  • Заслужений тренер України Володимир Іванович Воловик (легка атлетика, «Електрометалург»);
  • Ірина Григорівна Борщаговська (скелелазіння, «Електрометалург»);
  • Олександр Іванович Науменко (боротьба самбо, «Електрометалург»);
  • Заслужений тренер України Григорій Володимирович Дашко (боротьба самбо, «Електрометалург»);
  • Сергій Миколайович Бабченко (велоспорт на шосе КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Сергій Олександрович Русін (волейбол, КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Світлана Олександрівна Братік (настільний теніс, КЗ НДЮСШ «Трубник»);
  • Олександр Олексійович Соколов (баскетбол, КЗ НДЮСШ «Трубник»);
  • Дмитро Сергійович Вакуленко (карате, спортивний клуб карате «Шафран»);
  • Андрій Володимирович Муравчиков (волейбол, ВК «Нікополь»).

5 кращих команд міста з ігрових видів спорту, що складаються з гравців віком до 18 років:

  • команда з футболу «Нікополь-98-Трубник» 2004 р.н. тренери Бражнік О.М., Терещенко В.І.;
  • команда волейболістів КЗ «ДЮСШ №1» 2001-2002 р.н. тренер Русін С.О.;
  • команда волейболістів КЗ «ДЮСШ №1» 2005-2006 р.н. тренери Русін С.О., та Путько О.В.;
  • команда баскетболістів КЗ НДЮСШ «Трубник» 2003 р.н. тренер Соколов О.О.;
  • команда баскетболістів «Нікополь-Сіті» КЗ НДЮСШ «Трубник» 2004 р.н. тренер Селіванов Я.О.

Також було визначено 10 претендентів на отримання міської стипендії по 1000грн/місяць за підсумками 2018 спортивного року, а саме:

  • Олександр Бучок (боротьба самбо, тренери ЗТУ Дашко Г.В. та Науменко О.І. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Дмитро Ілюхін (скелелазіння, тренер Борщаговська І.Г. ДЮСШ «Електрометалург»);
  • Антон Дерлюк (настільний теніс, тренер Братік С.О. КЗ НДЮСШ «Трубник»);
  • Анна Дерлюк (настільний теніс, тренер Братік С.О. КЗ НДЮСШ «Трубник»);
  • Ігор Урунбаєв (баскетбол, тренер Соколов О.О. КЗ НДЮСШ «Трубник»);
  • Семен Сімон (велоспорт на шосе, тренер Бабченко С.М. КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Дар’я Каряка (легка атлетика, тренер Суханов А.В. КЗ «ДЮСШ №1»);
  • Максим Кривуненко (карате шотокан, тренер Вакуленко Д.С. СК «Шафран»);
  • Євгеній Куделя (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В., Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
  • Владислав Тарасов (бокс, тренер Мимриков О.П. Федерація боксу м. Нікополя).

Окремо було виділено спортсменів з інвалідністю, які також будуть отримувати стипендію міської ради у 2019 році, за підсумками 2018 спортивного року:

  • Вікторія Спіріна (настільний теніс, тренер Братік С.О. КЗ НДЮСШ «Трубник»);
  • Назар Капто (легка атлетика, тренер Пацеля О.О. ДЮСШ «Електрометалург»).

Вітаємо всіх спорсменів міста з досягненнями!

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори