У Нікополі відбувся аншлаговий показ фільму «Донбас»

7 листопада, у нікопольському кінотеатрі «Прайм» з великим успіхом пройшов показ стрічки «Донбас» Сергія Лозниці. Про це Nikopolnews повідомив наш позаштатний кореспондент. Показ організував нікопольський громадський діяч та волонтер Тарас Пашко.

Згідно інформації Nikopolnews, у залі кінотеатру не було жодного вільного місця. Адміністрації навіть довелося встановлювались додаткові стільці.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

У фільмі «Донбас» розповідається про події на сході України, життя в самопроголошених, так званих, «республіках», де стирається грань між правдою і вигадкою, руйнуються соціальні інститути. На думку нікопольських глядачів, Лозниця зняв 100-відсоткову правду про Донбас, без краплі пафосу й підсилювальних кіношних ефектів. Голу, непричепурену й страхітливу. При цьому режисер свідомо обійшовся без річок крові та крупних планів трупів. Картина вже здобула перемогу у конкурсній програмі «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю. Вогна претендує на премію «Оскар» у номінації «Кращий фільм іноземною мовою».

Велика подяка Тарасу Пашко за ініціативу та організацію показу драматичної стрічки у Нікополі.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори