Завантажте мобільний додаток сайту

7 листопада, у нікопольському кінотеатрі «Прайм» з великим успіхом пройшов показ стрічки «Донбас» Сергія Лозниці. Про це Nikopolnews повідомив наш позаштатний кореспондент. Показ організував нікопольський громадський діяч та волонтер Тарас Пашко.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації Nikopolnews, у залі кінотеатру не було жодного вільного місця. Адміністрації навіть довелося встановлювались додаткові стільці.

У фільмі «Донбас» розповідається про події на сході України, життя в самопроголошених, так званих, «республіках», де стирається грань між правдою і вигадкою, руйнуються соціальні інститути. На думку нікопольських глядачів, Лозниця зняв 100-відсоткову правду про Донбас, без краплі пафосу й підсилювальних кіношних ефектів. Голу, непричепурену й страхітливу. При цьому режисер свідомо обійшовся без річок крові та крупних планів трупів. Картина вже здобула перемогу у конкурсній програмі «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю. Вогна претендує на премію «Оскар» у номінації «Кращий фільм іноземною мовою».

Велика подяка Тарасу Пашко за ініціативу та організацію показу драматичної стрічки у Нікополі.

Автор: Администратор

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!