Нікопольські тенісисти перемогли на Всеукраїнському турнірі

З 10 по 13 січня в місті Покровську (Донецька обл.) пройшов III Всеукраїнський турнір пам'яті Мікаела Оганесяна – першого Майстра спорту СРСР в Донецькій області з настільного тенісу, де блискуче виступили представники Нікополя. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, турнір зібрав понад 50 учасників - збірних команд ДЮСШ з різних куточків України: Покровська, Бахмута, Дружківки, Нікополя, Миколаєва, Кривого Рогу, Покровського і Добропільського районів.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Змагання проходили в спеціалізованому залі для настільного тенісу в цікавій спортивній боротьбі.     

Команда тенісистів КЗ НДЮСШ «Трубник» в складі Анни Дерлюк, Антона Дерлюк, Олександра Мираєвського, Анастасії Дубініної та Олени Курінної під керівництвом тренера-викладача з настільного тенісу Світлани Братик стала переможцем турніру в загальнокомандному заліку. Також на найвищу сходинку п'єдесталу піднялись команда наших дівчат (Анна Дерлюк, Анастасія Дубініна, та Олена Курінна) та команда хлопців (Антон Дерюк та Олександр Мираєвський).

В особистому заліку серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н. бронзовими призерами змагань стали Олександр Мираєвський та Олена Курінна.

Серед учасників 2007-2008 рр.н. Анна Дерлюк зайняла перше місце, а Антон Дерюк став срібним призером.

В своїй віковій групі 2009 р.н. Анна Дерлюк та Антон Дерлюк стали чемпіонами.

В парному жіночому розряді Анна Дерлюк і Олена Курінна вибороли золото, Анастасія Дубініна стала бронзовим призером, а в чоловічому розряді Антон Дерлюк та Олександр Мираєвський – срібними призерами.

На цьому турнірі вперше був заснований спеціальний приз «За відданість настільному тенісу». Першим володарем приза стала наш тренер-викладач з настільного тенісу Світлана Братік. Вона також прийняла участь у показовій грі з ведучим спортсменом Покровської ДЮСШ Олександром Стібель.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та грошовими призами, а команди – грамотами та кубками.

Вітаємо нікопольських спортсменів та їх тренера вдалим початком виступів в Новому 2019 році та бажаємо подальших перемог!

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори