Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі До Міжнародного дня людей з інвалідністю Управління гуманітарної політики спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели ряд заходів для дітей з особливими потребами, якими охоплено понад 300 маленьких нікопольців. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення Управління.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, малюки дошкільного віку були запрошені до розважального центру «Kinder City», де весело провели час та мали змогу прийняти участь в ігровій програмі та поспілкуватись з однолітками. Усі малята із задоволенням брали участь у веселих конкурсах від аніматорів, а наприкінці заходу кожен отримав солодкий подарунок. 

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.


Діти шкільного віку були запрошені до КЗ «Нікопольського культурно- досугового центру», де мали змогу прийняти участь у конкурсах від аніматорів міського будинку дитячої творчості, подивитися мультиплікаційний фільм «Крижане серце» на широкому екрані та отримали солодкий подарунок.

Підлітки ж отримали безкоштовні квитки на перегляд кінофільму «Мидуей» у 3D Кінотеатрі "Prime Cinema Nikopol".
Організатори заходу та батьки дітей вдячні директору ДРЦ «Kinder City» Моїсеєнковій Марині, також аніматорам «Веселі мультяшки», 3D Кінотеатру Prime cinema та КЗ «НКДЦ» за надану можливість для дітей весело провести час. Всі діти, незалежно від віку отримали масу задоволень, адже найдорожчою винагородою для дорослих є щасливі очі дітей та їх усміхнені обличчя.
НМ ЦСССДМ висловлює найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування. Зичать міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту і витримки.

Раніше ми повідомляли про те, що сліпий песик з Нікополя знайшов дім у Києві

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!