Завантажте мобільний додаток сайту

Вже вдруге у Покрові пройшов турнір пам’яті Дані Дідіка – народного Героя України, який загинув у 2015 році під час Ходи гідності у Харкові, коли у натовп кинули вибухівку. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.

Історія юного патріота, котрий загинув за любов до своєї країни, стала частиною історії Покрова. З його іменем дитячо-юнацька спортивна школа здобуває винагороди світового рівня, прославляючи Україну далеко за межами рідного міста. Успіхам спортсменів радіє родина Дані, які стали добрими друзями Покрова.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews,  цьогорічний турнір теж відкривали разом з батьками  – Андрієм та Анжелою Дідіками.

Йому передувала ще одна важлива подія – у міському музеї з’явилася експозиція. Поряд зі світлинами чемпіонів - фото Дані Дідіка, його дипломи й винагороди за спортивні досягнення. Презентували експозицію цьогорічні переможці Чемпіонату світу з муай тай, вихованці  заслуженого тренера України Ігоря Мациборка – Нікіта Захарченко, Сергій Сємак, Олександр Суховільський.

Також батьки Дані  разом з заслуженим журналістом України, письменником Русланом Горовим висадили біля музею саджанці клена – у пам'ять про юного Народного Героя.

А далі розгорнулася справжня футбольна баталія, яку професійно вів коментатор, видавець, Артем Лобанов. За першість змагалися команди Покрова, Марганця, Нікополя та Широківської ОТГ. Кожна гра вражала динамічністю.

Юні футболісти показували відмінну підготовку, справжній футбол, за яким слідкували вболівальники, родина Дідік та міський голова Покрова Олександр Шаповал.

У фінал вийшли команди Покрова й Нікополя. Провівши основний час та серію пенальті, перемогу здобули нікопольці, друге місце у Покрова, третє – Широківської ОТГ.

Медалі та кубок переможця спортсменам вручали Андрій та Анжела Дідік. Команди, володарі золота, срібла й бронзи отримали грошові сертифікати від міського голови.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!