Раніше Nikopolnews повідомляв про те, що зранку 14 жовтня  у Нікополі пройшла урочиста церемонія з покладанням квітів до пам’ятника Захиснику України та нагородженням президентськими відзнаками нікопольських воїнів. Пізніше святкові заходи перемістилися до НКДЦ.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради, на площі біля Культурно-дозвіллєвого центру була розгорнута виставка експонатів озброєння. Проходили майстер-класи з розбору автоматів та надягання загальновійськового захисного комплекту.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Всі бажаючі мали змогу пригощатися смачною кашею та чаєм, приготованими на польовій кухні.

У Культурно-дозвіллєвому центрі відбувся святковий концерт, який підготували творчі колективи міста. Заступник міського голови Юрій Сокол вручив Почесну Грамоту міського голови Андрію Бєлих – учаснику бойових дій в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, члену ГО «Нікопольська спілка учасників бойових дій АТО/ООС». Подяку міського голови отримав учасник бойових дій в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, член ГО «Нікопольська спілка учасників бойових дій АТО/ООС» Руслан Кушнір.

Нікопольські діти власноруч виготовили обереги. Їх найближчим часом відправлять на передову Операції об'єднаних сил України.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!