У Нікополі в охоронній зоні уздовж повітряних ліній електропередачі, проводятьобрізку дерев, які можуть стати причиною знеструмлення клієнтів у разі негоди. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, сьогодні, 13 серпня, проводиться обрізка зелених насаджень, які знаходяться в охоронній зоні ліній електропередачі по вулиці Ушинського. Повідомляється, що, відповідно до правил утримання зелених насаджень, всі рани зашпаровуються натуральною оліфою.

– Останніми роками через зміну клімату почастішали випадки виникнення на території України, в тому числі і нашому місті, природних стихійних явищ таких як буревії, сильні грози, гради, які завдають значного лиха. Буревії та зливи в місті зривають дахи, пошкоджують лінії електропередачі, величезні дерева падають на автівки, – розповідає начальник відділу екології НМРНаталя Топчій.

Якщо дерева знаходяться в охоронній зоні електропередачі і загрожують падінням, існує два варіанти вирішення проблеми: спиляти дерева під корінь або обрізати гілки, які заважають.

– Вирішили, що знести ми їх встигнемо завжди, зараз виконаємо омолоджуючу обрізку, –говорить директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко. – Дуже важливо опустити ці тополі нижче рівня тросів ЛЕП. Звертаю увагу, що всі зрізи будуть закриті або оліфою, або масляною фарбою.

Виконати ці роботипісля вегетаційного періоду не можна з тієї причини, що відключити лінію електропередачі і залишити нікопольців без електроенергії, а значить без електричного опалення в тому числі, в холодну пору року ніхто не дозволить.

Роботи з обрізки дерев в охоронній зоні уздовж повітряних ліній електропередачі по вулиці Ушинського планується завершити за два дні.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!