Завантажте мобільний додаток сайту

14 липня Україна долучається до світової акції Dolphin Projects Global Beach Cleanup з прибирання узбережжя найближчих водойм. Закликаємо нікопольців приєднатися до цього важливого заходу.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, ініціаторами акції в Україні є UAnimals, при партнерстві Україна БЕЗ сміття та Друге життя. Вони закликають усіх жителів країни 14 липня о 12.00 виходити до найближчих озер, річок та моря і прибирати сміття.

«Сміття з українських пляжів дуже швидко опиняється в річках та морі. Через це страждає екологія і масово гине риба. Наприклад, за даними Мінприроди, з 1960-х років кількість дельфінів у Чорному морі зменшилась в кілька разів. Головною причиною науковці називають забруднення», – коментують в UAnimals.

В організації зазначають, що за даними ООН, якщо людство не перестане викидати пластикове сміття, то до 2050 року у Світовому океані пластику буде більше, ніж риби.

Для участі в акції реєстрація не потрібна, приєднатися може кожен бажаючий. Фото з акції організатори просять викладати у соцмережах з хештегом #UAnimals.

Також в цей час прибирати пляжі своїх країн вийдуть мешканці Італії, Іспанії, Португалії, Греції та ще десятка країн.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!