Завантажте мобільний додаток сайту

Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі навесні 2019 року нарешті запрацювало КП «Паркове господарство», яке вже встигло виконати ряд завдань по озелененню міста.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Що відомо про підприємство і його керівництво? Дану інформацію Nikopolnews знайшов на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

Отже, комунальне підприємство «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради є комунальним унітарним підприємством, створеним на власності територіальної громади міста Нікополя в 2011 році. Власником підприємства є територіальна громада міста, в особі Нікопольської міської ради. З питань своєї діяльності КП «Міське паркове господарство» НМР підпорядковане, підзвітне та підконтрольне Нікопольській міській раді та уповноваженому органу – Управлінню благоустрою інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради.

Установчими документами підприємства є Статут, затверджений рішенням Нікопольської міської ради від 28 лютого 2019 року № 54-45/VII.

Комунальне підприємство «МІСЬКЕ ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» Нікопольської міської ради, є спеціалізованим підприємством з питань озеленення, утримання та благоустрою території міста, організації активного відпочинку та розваг у сфері дозвілля.

Підприємство створене з метою забезпечення належної експлуатації та утримання парків, скверів, інших об’єктів благоустрою, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя; здійснення ремонтно-будівельних робіт по зеленому будівництву, вирощування розсади, дерево-чагарникових саджанців та інше.

Підприємство надає платні послуги населенню з покосу трави, благоустрою території, вивезення сміття, висадка квітів, дерев, кущів та ін.

Очолює паркове господарство директор – Бондаренко Сергій Володимирович (тел. 099-721-22-79).

АВТОБІОГРАФІЯ

  • Бондаренко Сергій Володимирович, народився 20 квітня 1979 року у селі Томаківка, Нікопольського району, Дніпропетровської області. Громадянин України.    
  • У 1999 році закінчив Дніпропетровський юридичний інститут МВС України та здобув кваліфікацію юрист.
  •  У період з 2000 до 2015 р.р. працював у ТОВ «Нікопольський завод сталевих труб «ЮТІСТ» починаючи з дефектоскописта з ультразвукового контролю (УЗК) до директора по технічному контролю та директора відділу якості.
  • З січня 2017 по листопад 2018 р.р. працював у Нікопольському комунальному підприємстві «Нікопольтеплоенерго» на посаді директора.   
  • З лютого 2019 р. і по теперішній час обіймає посаду директора Комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради.
  • Сімейний стан – одружений. Має двох синів.
  • Проживає в місті Нікополі.

Заступник директора – Разін Олександр Миколайович (тел. 095-777-42-64).

Головний бухгалтер – Череп Надія Володимирівна, тел. 097-244-56-21

Юрисконсульт – Шлаган Марина Миколаївна, тел. 097-538-66-74

Електронна пошта: parkovoe.hoz@ukr.net

Сторінка у Фейсбуці – за ПОСИЛАННЯМ.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!