Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі навесні 2019 року нарешті запрацювало КП «Паркове господарство», яке вже встигло виконати ряд завдань по озелененню міста.

Що відомо про підприємство і його керівництво? Дану інформацію Nikopolnews знайшов на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Отже, комунальне підприємство «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради є комунальним унітарним підприємством, створеним на власності територіальної громади міста Нікополя в 2011 році. Власником підприємства є територіальна громада міста, в особі Нікопольської міської ради. З питань своєї діяльності КП «Міське паркове господарство» НМР підпорядковане, підзвітне та підконтрольне Нікопольській міській раді та уповноваженому органу – Управлінню благоустрою інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради.

Установчими документами підприємства є Статут, затверджений рішенням Нікопольської міської ради від 28 лютого 2019 року № 54-45/VII.

Комунальне підприємство «МІСЬКЕ ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» Нікопольської міської ради, є спеціалізованим підприємством з питань озеленення, утримання та благоустрою території міста, організації активного відпочинку та розваг у сфері дозвілля.

Підприємство створене з метою забезпечення належної експлуатації та утримання парків, скверів, інших об’єктів благоустрою, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Нікополя; здійснення ремонтно-будівельних робіт по зеленому будівництву, вирощування розсади, дерево-чагарникових саджанців та інше.

Підприємство надає платні послуги населенню з покосу трави, благоустрою території, вивезення сміття, висадка квітів, дерев, кущів та ін.

Очолює паркове господарство директор – Бондаренко Сергій Володимирович (тел. 099-721-22-79).

АВТОБІОГРАФІЯ

  • Бондаренко Сергій Володимирович, народився 20 квітня 1979 року у селі Томаківка, Нікопольського району, Дніпропетровської області. Громадянин України.    
  • У 1999 році закінчив Дніпропетровський юридичний інститут МВС України та здобув кваліфікацію юрист.
  •  У період з 2000 до 2015 р.р. працював у ТОВ «Нікопольський завод сталевих труб «ЮТІСТ» починаючи з дефектоскописта з ультразвукового контролю (УЗК) до директора по технічному контролю та директора відділу якості.
  • З січня 2017 по листопад 2018 р.р. працював у Нікопольському комунальному підприємстві «Нікопольтеплоенерго» на посаді директора.   
  • З лютого 2019 р. і по теперішній час обіймає посаду директора Комунального підприємства «Міське паркове господарство» Нікопольської міської ради.
  • Сімейний стан – одружений. Має двох синів.
  • Проживає в місті Нікополі.

Заступник директора – Разін Олександр Миколайович (тел. 095-777-42-64).

Головний бухгалтер – Череп Надія Володимирівна, тел. 097-244-56-21

Юрисконсульт – Шлаган Марина Миколаївна, тел. 097-538-66-74

Електронна пошта: parkovoe.hoz@ukr.net

Сторінка у Фейсбуці – за ПОСИЛАННЯМ.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори