Як відомо, віднедавна у Нікополі запрацювало комунальне підприємство «Паркове господарство». Про нюанси цого роботи та плани  Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, паркове господарство працює у Нікополі з 15 квітня. Його робітники вже приводять до ладу парки та сквери нашого міста.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Ми проводимо повний комплекс упорядкування: очищення територій від непридатного сміття, прибирання урн, покіс трави, вже активно ведемо посадку квітів. Крім того, в планах ще й посадка дерев, але це будемо робити вже восени,

– розповідає Сергій Бондаренко, директор КП «Міське паркове господарство». 

Для ефективної праці Паркового господарства в цьому році з міського бюджету виділені кошти.

У нас вже було підприємство «Паркове господарство», але воно, на жаль, у свій час повністю припинило свою роботу і знаходилося в стадії ліквідації. За ініціативи міського голови Андрія Фісака, це підприємство отримало друге життя. Ми погасили борги по заробітній платі та податках і зараз воно вже виконує свої обов'язки. Чому воно не працювало раніше? Тому що при минулому керівництві міста на «Паркове господарство» просто не виділяли гроші. В цьому році для підприємства виділені кошти на прибирання, покіс трави, обрізку дерев в парках та скверах Нікополя,

– прокоментував заступник міського голови Сергій Тихенко.

За кошти з місцевого бюджету закупили 44,5 тисячі саджанців квітів на суму 450 тисяч гривень. Вже 8 тисяч з них висаджено біля лави закоханих, на алеї від виконкому до ЦУМу, а також біля самої будівлі виконкому.

У сквері на площі Незалежності землю на клумбах спочатку підготували за допомогою мотоблоку. Після чого висадили 10 тисяч різнобарвних квітів.

Найбільша кількість квіткових саджанців, а саме 22 тисячі, будуть висаджені на центральній клумбі Нікополя, на перехресті вулиць Електрометалургів та Першотравневої. Зараз підрядники монтують тут поливну систему.

Слід відмітити, що клумби Нікополя упорядковують як треба: спочатку проклали крапельне зрошення і тепер завдяки системному поливу квіти будуть цвісти до самих холодів. Сподіватимемося, що нікопольці не знищуватимуть цю красу.

Ми провели переговори з Нікопольським відділенням поліції та Муніципальною вартою і вони будуть проводити патрулі вечорами там, де висадили квіти. Тому, якщо хтось спробує знищити цю красу, буде оштрафований, а можливо навіть притягнутий до кримінальної відповідальності. Отже, звертаюся до всіх нікопольців з проханням дбайливо ставитися до праці робітників нашого комунального підприємства та бюджетних коштів,

- сказав Сергій Тихенко.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори