Завантажте мобільний додаток сайту

У відділі екології Нікопольської міської ради надали свій коментар щодо ситуації з підвищеним рівнем забруднення повітря у місті 17 листопада. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення прес-служби НМР.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , відділ екології підтвердив, що сьогодні у Нікополі спостерігається коливання показнику дрібнодисперсного пилу фракції PM2.5: від 25 до 45 мкг/м³.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

«Туман - це умова, за якої в надземні шари атмосфери притягається більше шкідливих речовин. Якщо б туману не було, момент розсіювання був би вище. Але вологість, відсутність вітру, призводить до того, що туман не розсіюється і шкідливі речовини залишаються у повітрі», - зазначили спеціалісти.

Також, користуючись нагодою, у відділі екології нагадали про те, що шкода від спалювання листя і сухої трави надзвичайно небезпечна: при згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що здатен викликати у людини онкологічні захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини та залишки пестицидів.

Додаткова проблема полягає в тому, що з листям, як правило, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери над містом. Постійно подразнюваний димом епітелій слизової оболонки дихальних шляхів не здатен протистояти мікробам.

Раніше ми повідомляли про те, що у міськраді Нікополя обіцяють оприлюднити результати лабораторних досліджень сьогоднішніх показників

Автор: Администратор

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!