На робочому тижні, що минув, у Нікополі виконували роботи по ремонту доріг та укладці тротуарів в ряді районів. Також встановлювали спортивні майданчики. Про те, де саме проводились роботи, Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, на вулиці Херсонській, на дільниці від вулиці Староцерковної до вулиці Запорізької, провели поточний ремонт дороги. Спочатку тут пройшли роботи з фрезерування, а потім уклали асфальт. В планах зробити такий же поточний ремонт на вулиці В. Усова та на вулиці Станіславського.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Також за кошти з місцевого бюджету ведеться поточний ремонт доріг на мікрорайоні Лапинка. Це вулиця Поштова, вулиця Котельникова, провулок Звивистий та інші.

На вулиці Віктора Усова 3/7 провели поточний ремонт внутрішньоквартальної дороги. Після фрезерування тут теж уклали асфальт.

Частково уклали асфальт на вулиці Кутузова. Але роботи ще не завершені.

– В минулому році поміняли водогін по провулку Фронтовому, його засипали щебнем, кілька разів вже грейдеровали. Але проблема в тому, що по Фронтовому йде зливова вода з гаражного кооперативу, тому на наступний рік заплановано закатати суцільним асфальтом: від гаражного кооперативу, по провулку Фронтовому і на вулиці Кутузова зроблять нормальну, широку дорогу, – запевнив Всеволод Зінченко.

На вулиці Герцена, що на селищі Північному, розпочато капітальний ремонт дороги. Наразі на вулиці Герцена укладають новий бордюрний камінь.

У сквері Визволення після підготовчих робіт, укладають тротуарну плитку. Біля будинку № 32 на вулиці Дружби теж з’явився новий тротуар. Одразу декілька доріжок уклали навколо дитячого майданчика, що дуже зручно.

На вулиці Довгалівській, на ділянці від вулиці Рижикова до загальноосвітньої школи № 17, укладають новий тротуар. Всі роботи по укладенню внутрішньоквартальних тротуарів планують закінчити до кінця вересня-початку жовтня.

У дворі будинку № 173 на вулиці Шевченка встановили нові тренажери. Діти з ентузіазмом вже освоюють їх, проводячи на спортивному майданчику свій вільний час.

Один з найбільших дитячих майданчиків встановлюють на вулиці Шевченка біля будинку № 198 на місці покинутих, розбитих підвалів, які тут були побудовані ще за радянських часів. Крім дитячого майданчика для маленьких мешканців, тут подбають і про більш дорослих городян: встановлять тренажери для занять спортом, висадять дерева, встановлять лавки.

Отже, якщо люди активні та небайдужі, готові до співпраці з місцевою владою, то й результат виходить відмінний.

– Депутати, працюючи разом з головами квартальних комітетів та ОСББ, планують роботи на рік-два вперед. Все, що вони запланують до кінця жовтня в цьому році, ми будемо намагатися вкласти в програму фінансування на наступний рік. Саме депутати обирають пріоритетні роботи: або аварійні ділянки, або те, що жителі просять якнайшвидше зробити, – сказав Всеволод Зінченко.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори