Сьогодні, 23 серпня, на засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було схвалено проект постанови про зміну тарифу на воду у Нікополі. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті КП «Нікопольводоканал».

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, відповідно до проекту постанови «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  від 16 червня 2016 року № 1141», тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів «Нікопольводоканалу»  складатимуть:

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
  • на централізоване водопостачання – 8,544 грн. за 1 м3 з ПДВ,
  • на централізоване водовідведення —  13,176 грн. за 1 м3 з ПДВ,
  • разом централізоване водопостачання та водовідведення – 21,72 грн. за 1 м3 з ПДВ.

Вищезазначеним проектом постанови НКРЕКП передбачається коригування тарифів для 25-ти підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України в частині збільшення витрат на оплату праці з метою виконання норм та положень Галузевої угоди, колективного договору та інших положень законодавства, а також заохочення та недопущення відтоку персоналу, який задіяний при наданні послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Зростання тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення передбачено НКРЕКП на рівні, що не перевищує 10%, а саме для КП «Нікопольводоканал» загальне зростання становить 8,58% порівняно з діючими тарифами.

Проект постанови НКРЕКП та матеріали, що обґрунтовують прийняття рішення, оприлюднено 23 серпня 2019 року з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 02 вересня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: КП «Нікопольводоканал» вул. Перспективна, 180, м. Нікополь, Дніпропетровська обл. 53219, тел. (0566)68-83-96 або на електронну адресу (e-mail): vodokanal.peo@gmail.com.

Відкрите обговорення вищезазначеного проекту постанови НКРЕКП відбудеться 05 вересня 2019 року о 11:00 за адресою: м. Нікополь, вул. Перспективна, 180 (приміщення КП «Нікопольводоканал», актова зала).

Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 02 вересня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області, вул. Московська, 17а, м. Дніпро, 49000, e-mail:  energo.dp@newline.net.ua.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори