Сьогодні, 23 серпня, на засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було схвалено проект постанови про зміну тарифу на воду у Нікополі. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті КП «Нікопольводоканал».

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, відповідно до проекту постанови «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  від 16 червня 2016 року № 1141», тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів «Нікопольводоканалу»  складатимуть:

  • на централізоване водопостачання – 8,544 грн. за 1 м3 з ПДВ,
  • на централізоване водовідведення —  13,176 грн. за 1 м3 з ПДВ,
  • разом централізоване водопостачання та водовідведення – 21,72 грн. за 1 м3 з ПДВ.

Вищезазначеним проектом постанови НКРЕКП передбачається коригування тарифів для 25-ти підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України в частині збільшення витрат на оплату праці з метою виконання норм та положень Галузевої угоди, колективного договору та інших положень законодавства, а також заохочення та недопущення відтоку персоналу, який задіяний при наданні послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Зростання тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення передбачено НКРЕКП на рівні, що не перевищує 10%, а саме для КП «Нікопольводоканал» загальне зростання становить 8,58% порівняно з діючими тарифами.

Проект постанови НКРЕКП та матеріали, що обґрунтовують прийняття рішення, оприлюднено 23 серпня 2019 року з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 02 вересня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: КП «Нікопольводоканал» вул. Перспективна, 180, м. Нікополь, Дніпропетровська обл. 53219, тел. (0566)68-83-96 або на електронну адресу (e-mail): vodokanal.peo@gmail.com.

Відкрите обговорення вищезазначеного проекту постанови НКРЕКП відбудеться 05 вересня 2019 року о 11:00 за адресою: м. Нікополь, вул. Перспективна, 180 (приміщення КП «Нікопольводоканал», актова зала).

Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 02 вересня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області, вул. Московська, 17а, м. Дніпро, 49000, e-mail:  energo.dp@newline.net.ua.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!