У Нікополі продовжуються роботи з благоустрою. Про те, де на цьому тижні з’явилися відремонтовані дороги, нові тротуари та спортивні площадки, а також про те, як подати заявку на виконання робіт, Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, на тижні, що минає, за заявкою мешканців, провели поточний ремонт дороги на вулиці Ушакова. Мешканці вулиці Щасливої теж дочекались поточного ремонту дороги.

На вулиці Котельникова та провулку Звивистому тривають підготовчі роботи перед укладанням асфальтного покриття. Наразі тут фрезерують дорогу.

Також за заявками нікопольців, встановлюють спортивні майданчики на перехресті вулиць Лапинської та Кобзарів, що на мікрорайоні Лапинка, на вулиці Вольвача селища Північного.

На перехресті вулиць Жигулівська та Фермерська, що на селищі Чкаловське, теж з’явився новий спортивний майданчик.

Капітального ремонту дочекались внутрішньоквартальні дороги на вулиці Електрометалургів, 52 Б та на вулиці Першотрванева, 21.

Також за кошти з місцевого бюджету за затвердженою програмою укладають нову тротуарну доріжку біля будинку № 44 на вулиці Електрометалургів. До укладання тротуарної плитки готуються в сквері Визволення. 

Новий тротуар і пандуси з’являться на перехресті проспекту Трубників і вулиці Малиновського. Ці роботи проводяться за заявкою нікопольців.

Ми збираємо всі побажання, прохання мешканців нашого міста до кінця вересня і формуємо список, після цього виїжджаємо з депутатами на квартали і вони вибирають найнеобхідніше, що потрібно зробити. Якщо список сформований, ми його вже змінити не можемо,

– говорить начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Всеволод Зінченко.

Заявку на виконання робіт з благоустрою треба подати в управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради до жовтня.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!