На цьому робочому тижні співробітники КП «Міськавтодор» Нікополя займалися ремонтами систем зовнішнього освітлення, демонтажем бетонних підвалів та вивезенням сміття з них і покосом карантинних рослин. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, зокрема, поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення проводили на вулиці Електрометалургів, від газостанції до Нікопольського заводу феросплавів. Останній раз освітлення тут було більше 20 років тому. Для того, щоб відновити його, комунальникам потрібно було докласти чимало зусиль.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Наші розрахунки показали, що при існуючих потужностях, виконати цю роботу простим відновленням мереж неможливо. Тоді ми прийняли рішення змонтувати мережу зі світильників потужністю 150 Вт. Норми освітлення при цьому витримуються,

– роз’яснює директор КП «Міськавтодор-1»Олексій Савченко.

Отже за рахунок зниження потужності окремих світлоточок, комунальники отримають можливість освітити всю ділянку на вулиці Електрометалургів, яка десятиліттями потопала в темряві.

Крім того, в районі шляхопроводу бригада робітників Міськавтодору виконувала роботи з технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення. Замінювали лампи, які вийшли з ладу, на нові.

Від вулиці Губкіна до вулиці Ушинського, в межах вулиць Дружби і Шевченка, знаходиться повітряна лінія електропередачі. В цій охоронній зоні ще за радянських часів городяни побудували власні підвали. Згодом власники перестали ними користуватися і покинуті підвали поступово перетворилися на місця стихійних звалищ. Проблему необхідно було вирішувати.

За рішення міської влади, для благоустрою вказаної території комунальники демонтували старі підвали і вивезли бетонне сміття.Після чого звільнене місце розрівняють і тут можна буде розташовувати щось корисне для нікопольців.

Також на цьому тижні комунальники проводили третій цикл покосу карантинних рослин.

Зараз він проходить на вулиці Електрометалургів, вулиці Княжій і 36 кварталі. Графік покосу скорегований з графіком прибирання викидного сміття. Таким чином після покосу трави, ми на тій же ділянці прибираємо стакани, пляшки та інший непотріб, який нікопольці кидають просто на землю замість того, щоб викидати його в урни,

– коментує Олексій Савченко.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори