Завантажте мобільний додаток сайту

Для отримувачів житлової субсидії та встановлено опалювальний період по 15 квітня 2019 року, в зв’язку з чим управлінням соціальної політики розмір субсидії на квітень перераховано. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, після проведеного перерахунку розмір субсидії на квітень 2019 року зменшився, а багатьом домогосподарствам субсидію не призначено.

З 16 тисяч домогосподарств, які користувались субсидією в опалювальний період, більше 4 тисячам - субсидію на квітень не призначено, оскільки вартість послуг за квітень не перевищує визначену для таких сімей частку платежу.

Повідомлення про розмір призначеної субсидії або про відмову в її призначенні буде надано найближчим часом.

Нагадуємо, що з березня 2019 року більша частина нікопольчан, які користуються з жовтня 2018 року житловою субсидією отримують її живими грошима. Перерахований розмір субсидії для розрахунку за спожиті у квітні послуги громадяни почнуть отримувати в травні 2019 року.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!