Завантажте мобільний додаток сайту

Другий місяць поспіль комунальники Нікополя прибирають мулові відкладення біля бордюрного каменю на проїжджій частині доріг центральних нашого міста. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, створено механізовані бригади, які складаються з трьох одиниць техніки і трьох операторів. Це дозволяє міськавтодору виконувати роботу швидше.

Навантажувач, який зрізає злежаний шар мулу, збирає його в купи, після чого завантажує в причіп трактора. За допомогою миючого пилососа прибирають залишки пилу після роботи навантажувача.

Нагадаємо, що комбіновану дорожню машину «Ford» нікопольські комунальники отримали від департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації в минулому році. Ця універсальна машина призначена для цілорічної експлуатації. Вона оснащена спеціальним змінним обладнанням: взимку прибирає сніг з дорожнього полотна і посипає поверхню доріг посипковим матеріалом, а влітку її використовують в якості пилососа для прибирання доріг.

Мулові відкладення планується прибрати на всіх центральних вулицях міста, а це 200 км, вже прибрано близько 60 км доріг,

– коментує головний інженер КП «Міськавтодор-1» Олексій Тяжемов.

Наразі Бобкет прибирає мул на вулиці Херсонській, а миючий пилосос наводить лад на вулиці Патріотів України.

Також робітники Міськавтодору проводять заміну ламп вуличного освітлення. Для цього на вулиці включають всі ліхтарі лінії освітлення, щоб одразу виявити де ліхтар не горить. Там і змінюють перегорілу лампочку на нову. Отже коли вдень на вулиці горить світло, значить комунальники ведуть планові роботи по заміні ламп в ліхтарях.

– На цьому тижні планові роботи будуть проведені на вулицях Станіславського, Бориса Мозолевського, Івана Мазепи, Маліновського, а також В.Усова,

– говорить Олексій Тяжемов.

В першу чергу, такі роботи проводяться на магістральних вулицях міста відповідно до планів та графіків затверджених управлінням благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради. Потім заміну ламп зовнішнього освітлення проводитимуть на вулицях приватного сектору

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!