Співробітники міськавтодору Нікополя займаються налагодженням роботи шаф управління зовнішнім освітленням. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, на тижні, що минає, комунальники відновлювали роботу ШУЗО № 158, яка розташована на території Нікопольського педагогічного коледжу. Тут була порушена передача даних на сервер.

Директор нікопольського автодору Олексій Савченко розповідає:

Міська влада погодила нам придбання спеціальних пристроїв, які займаються контролем, передачею та архівуванням цих даних і тепер ми запускаємо черговий об'єкт. Хочу досягти того, щоб наш диспетчер і наш енергетик в будь-який момент часу могли отримувати інформацію про те, як витрачаються потужності, про короткі замикання і взагалі про всі негаразди, що відбуватимуться в мережах, які ми обслуговуємо.

Також відновили роботу ШУНО № 172, розташованої на території школи № 25. Комунальники з'ясували, чому відсутній зв'язок з сервером, налагодили GSM-канал для передачі даних в інтернет по мережах мобільного зв'язку.

У дворі будинку № 41 по проспекту Трубників зовнішнього освітлення не було з часу побудови. Проводячи планові роботи, робітники ДТЕКу встановили тут опори для того, щоб замінити старий електричний кабель на новий. Користуючись нагодою, робітники Міськавтодору встановлюють на них нові світлодіодні світильники. Так у дворі цього будинку з'явилося освітлення, якого не було ніколи.

Мешканці будинків № 47 та 49 по вулиці Трубченка прийшли на прийом заступника міського голови Сергія Тихенка з проханням провести омолоджуючу обрізку старих тополь. Цим деревам понад 60 років, їх висота близько 14 метрів. Відомі сумні прецеденти, коли під час негоди, гілки таких дерев та й самі дерева падали на людей, дахи будинків і автомобілі.

Зараз робимо омолоджуючу обрізку, сезон дозволяє це робити, зрізи закриваємо олійною фарбою. На початку вегетативного періоду ці дерева відіб'ють нові паростки,

коментує Савченко.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!