никополь, нікополь, Нікополь, Никополь

АТ «Дніпропетровськгаз» звернувся до мешканців Нікополя з важливим проханням. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, для того, щоб якісно надавати послуги, компанії необхідно отримувати зворотній зв'язок від кожного клієнта.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Якщо ви протягом цього року не мали змоги зв’язатися з АТ «Дніпропетровськгаз» та актуалізувати свої дані, як споживача природного газу, вам необхідно терміново:

  1. Завітати до Центру обслуговування клієнтів за адресою м.Нікополь,вул.В.Ємця,51 (прийом здійснюється поза чергою).
  2. Або зателефонувати до Контакт-центру за номерами (056) 78-70-104 або (067) 00-90-104
  3. Або зареєструватися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua;
  4. Або передати показання лічильника з 1 по 5 число:
  • надіславши СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр);
  • через мобільний додаток 104 Mobile, завантажити який можна як в Google Play так і в AppStore. за допомогою чат-боту 7104ua у месенджері Viber.        
  1. Або дізнатись поточний баланс:
  • Надіслати SMS-повідомлення на короткий номер 7104. Заповнювати повідомлення слід наступним чином: написати слово Баланс та через пробіл номер особового рахунку.
  • Баланс (пробіл) ХХХХХХХХХХ (10 цифр)
Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!