Перший етап монетизації субсидій починається з 1 січня 2019 року Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення Управління соціальної політики Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, перший етап торкнеться тих громадян, які звернуться за субсидією вперше.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

З 1 травня 2019 року будуть монетизуватися субсидії для всіх одержувачів за неопалювальний сезон, а з жовтня монетизація охопить 100% одержувачів.

Уповноваженим банком для монетизації визначено Ощадбанк.

Всім отримувачам пільг і субсидій обов'язково потрібно в травні подати заяву на монетизацію та декларацію про доходи до управління соціальної політики та надати дозвіл на обробку персональних даних. В Ощадбанк звертатись не потрібно, рахунок буде відкритий автоматично.

На кожного одержувача субсидій після опрацювання заяви на монетизацію буде автоматично відкрито персональний аккаунт в банку, на якому будуть відображатися житлові субсидії у грошовій формі.

Персональний аккаунт буде мати спеціальний режим використання, тобто кошти будуть направлятися на оплату спожитих послуг.

Тим сім’ям, які беруть участь в монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а отримувачі субсидії доплачуватимуть другу частину рахунку.

Ощадбанк щомісяця буде інформувати отримувачів субсидії SMS-повідомленнями про надходження коштів, їх використання та залишок. Тому за новими правилами в обов’язковому порядку в при поданні заяви необхідно зазначити номер мобільного телефону.

З 1 травня 2019 року призначення субсидій тим, хто отримував її протягом опалювального сезону 2018/19 не в грошовій формі, буде здійснюватися тільки після подання нових заяв та декларацій.

А з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджене.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори