Завантажте мобільний додаток сайту

Перший етап монетизації субсидій починається з 1 січня 2019 року Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення Управління соціальної політики Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, перший етап торкнеться тих громадян, які звернуться за субсидією вперше.

З 1 травня 2019 року будуть монетизуватися субсидії для всіх одержувачів за неопалювальний сезон, а з жовтня монетизація охопить 100% одержувачів.

Уповноваженим банком для монетизації визначено Ощадбанк.

Всім отримувачам пільг і субсидій обов'язково потрібно в травні подати заяву на монетизацію та декларацію про доходи до управління соціальної політики та надати дозвіл на обробку персональних даних. В Ощадбанк звертатись не потрібно, рахунок буде відкритий автоматично.

На кожного одержувача субсидій після опрацювання заяви на монетизацію буде автоматично відкрито персональний аккаунт в банку, на якому будуть відображатися житлові субсидії у грошовій формі.

Персональний аккаунт буде мати спеціальний режим використання, тобто кошти будуть направлятися на оплату спожитих послуг.

Тим сім’ям, які беруть участь в монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а отримувачі субсидії доплачуватимуть другу частину рахунку.

Ощадбанк щомісяця буде інформувати отримувачів субсидії SMS-повідомленнями про надходження коштів, їх використання та залишок. Тому за новими правилами в обов’язковому порядку в при поданні заяви необхідно зазначити номер мобільного телефону.

З 1 травня 2019 року призначення субсидій тим, хто отримував її протягом опалювального сезону 2018/19 не в грошовій формі, буде здійснюватися тільки після подання нових заяв та декларацій.

А з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджене.

Автор: Администратор

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!