На тижні, що минає, відбулася робоча нарада з питань впровадження у Нікополі проекту «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу». Цей захід є частиною проекту «Міста доброчесності», в рамках якого в Нікополі буде впроваджена геоінформаційна система. Про те, це таке, Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інфомації, отриманої Nikopolnews, на спеціальній електронній карті можна буде знайти інформацію наприклад як витрачаються кошти Бюджету розвитку, на реалізацію проектів Бюджету участі, яке є комунальне майно, які є інвестиційні програми, про земельні ділянки тощо.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Керівник відділу розробки земельно-інформаційних систем компанії «SoftPro» Олександр Лець провів презентацію завдань в рамках компоненту розвитку геоінформаційного порталу Нікополя.

Також присутні обговорили практичні аспекти роботи з такими даними як «Муніципальний бюджет», «Інвестиційні об’єкти», «Комунальне майно», «Об’єкти реклами» та «Земельний кадастр».

Наразі буде проведена оцінка технічних та організаційних спроможностей Нікопольської міської ради щодо впровадження зазначених підсистем.

Орієнтовно вже в жовтні-листопаді цього року геоінформаційна система запрацює в Нікополі.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори