До 5 травня деякі категорії громадян отримають разові виплати. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення начальника Управління соціальної політики Нікопольської міської ради Олени Полянської.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, разові грошові виплати згідно постанови КМУ від 20.03.2019 р., призначено:

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

1. Особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилось 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

І групи - 3850 гривень;

ІІ групи - 3400 гривень;

ІІІ групи - 2950 гривень.

2. Учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків - 1295 гривень.

3. Членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 840 гривень;

4. Учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога  - 530 гривень.
Виплата буде здійснена автоматично Комунальним закладом «Центр здійснення соціальних виплат та надання інформаційно-консультативної допомоги з питань соціального захисту населення» Дніпропетровської обласної ради»  через відділення зв’язку або через установи банків пенсіонерам, за місцем отримання пенсій – за списками Пенсійного фонду України , а особам, які не є пенсіонерами  за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання, за списками наданими Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Національною гвардією, Національною поліцією, Державною фіскальною службою, Державною службою з надзвичайних ситуацій, Службою безпеки, Службою зовнішньої розвідки, Міністерством юстиції, Управлінням державної охорони, Адміністрацією Державної прикордонної служби, Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державною спеціальною службою транспорту, Генеральною прокуратурою України, іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями, підприємствами, установами, організаціями. 

У разі виникнення питань стосовно виплати разової грошової допомоги до 5 травня, Ви можете звернутись до управління соціальної політики Нікопольської міської ради вул. Отаманська буд. 2, каб. № 202 та 203, т. 0959019400

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори