Завантажте мобільний додаток сайту

З 1 грудня 2019 року Пенсійний фонд проведе  автоматичний перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, до 1624 гривень. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті «Народна правда», який посилається на закон про «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , це буде третє в цьому році підвищення мінімальної пенсії: з 1 грудня вона становитиме 1638 гривень.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Максимальний розмір пенсії не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність. З 1 грудня він становитиме 16 380 грн.

На підвищення мінімальної пенсії та надбавки за понаднормовий стаж (якщо він є) мають право лише ті пенсіонери, які не працюють.

Хто отримає підвищену пенсію з 1 грудня:

Не будуть перераховувати пенсії з 1 грудня даним категоріям пенсіонерів:

  1. Діти війни;
  2. Особи, які проживають у гірських населених пунктах (розмір пенсії збільшується на 20%).
  3. Утриманці (150,00 грн — до пенсій, призначених відповідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).
  4. Громадяни, які необґрунтовано зазнали політичних репресій і згодом були реабілітовані — 54,40 грн, а члени їх сімей, яких було примусово переселено, — 43,52 грн.
  5. Громадяни, віднесені до відповідних категорій потерпілих від Чорнобильської катастрофи: розміри додаткової пенсії, щомісячна компенсація сім’ям за втрату годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи (у розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. №1210).
  6. Пенсіонери, які продовжують працювати (збільшення пенсії можливе лише після звільнення з роботи).
Автор: Администратор

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!