Сьогодні, 9 грудня, на березі Каховського водосховища у Нікополі пройшла акція «Воля і море» на підтримку українських моряків, захоплених Росією. На ній побував і кореспондент Nikopolnews.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Незважаючи на похмуру погоду і дрібний зимовий дощ, знайшлися бажаючі взяти участь у акції. Серед них були представники духовенства УПЦ КП, волонтери, АТО-вці , члени їх родин, вихованці недільної школи при храмі святого праведного Петра Калнишевського  та інші небайдужі нікопольці.

Діти пускали на воду принесені з собою паперові кораблики, як символ українських суден, захоплених ворогом. Всі присутні подумки бажали нашим морякам і їх бойовим машинам звільнення.

Естафету з проведення даного флешмобу Нікополь перехопив у Бердянська, де аналогічна акція пройшла вчора, 8 грудня. Наступним повинен стати Кривий Ріг.

Слід відмітити, що багато хто, коментуючи анонс флешмобу у соціальних мережах, негативно відгукувався про нього. Мовляв, такими акціями ми не допоможемо морякам – краще зібрати гроші. Але ж треба пам’ятати, що держава складається з нас. І якщо ми будемо мовчати у відповідь на зухвалі діє ворога, не проявляючи жодної позиції, то це і буде позиція держави. Позиція байдужого «терпіли», вибачте за сленг.

Тому вважаємо такі акції важливими. І чим більше їх буде, тим краще. Чим більше звісток про підтримку на Батьківщині долітатиме до полонених, тим легше їм буде переносити гірку неволю. Адже, мабуть, немає нічого страшнішого, ніж розуміти, що про тебе забули ті, за кого ти йшов у «вогонь».

Від редакції Nikopolnews  дякуємо всім, хто сьогодні знайшов час і можливість прийти на міський пляж і показати, що Нікополю не байдуже.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!