Завантажте мобільний додаток сайту

Как сообщал ранее Nikopolnews, вчера, 20 июня был последний день подачи заявок в ЦИК о намерении участвовать в выборах в Верховную Раду. На момент нашей публикации от 35 одномандатного округа был зарегистрирован всего один кандидат – А.Ф. Шипко.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Согласно информации, полученной Nikopolnews на официальном сайте ЦИК, у Андрея Федоровича появился конкурент. Ну, как конкурент…

Итак, от Никополя, Покрова и Никопольского района будет баллотироваться некий Баранов Родион Романович 1995 года рождения.

Он родился в городе Днепродзержинск (ныне Каменское), гражданин Украины. Образование высшее. Работает юрисконсультом на частном предприятии «Герман О.В.»).

Беспартийный. Проживает в городе Каменском.

Судимостей не имеет. Самовыдвиженец.

Таким образом, список кандидатов по 35 округу расширился до двух. Из неофициальных источников нам стало известно, что будет еще несколько претендентов, просто в ЦИК их еще не зарегистрировали.

Подождем, посмотрим…

Ниже – предвыборная программа Баранова Родиона Романовича (публикуем без купюр).

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №35 на позачергових виборах народних депутатів України

21 липня 2019 року

Баранов Родіон Романович народився 09 січня 1994 року в місті Дніпродзержинськ, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживаю на території України, закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «правознавство» та ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «право», судимість відсутня.

Іду на вибори не будучи членом жодної політичної партії в якості самовисуванця, щоб відправити на «політичну пенсію» старих політиків, підтримати курс який ґрунтується на принципах гідності, правди та справедливості й добитися кардинальних і рішучих змін у країні.

Стара система влади яка пропита корупцією, брехнею та свавіллям не хоче й не здатна змінитися - переживає період зламу. Саме в цей час з’являється шанс на прохід у владу молодих людей, які здатні зробити прорив у майбутнє та очистити Верховну Раду від бізнес еліти.

Країні потрібно, щоб до парламенту прийшли порядні та чесні люди, які здатні докорінно змінити стару систему влади у конкретних законопроектах і політичних рішеннях.

У разі обрання мене депутатом Верховної Ради, планую будувати свою роботу за наступними напрямками:

 1. Зміцнення безпеки, промислового  потенціалу округу, створення нових робочих місць, об’єктів інфраструктури.
 2. Залучення іноземних та вітчизняних інвесторів.
 3. Впровадження новітніх технологій в усіх сферах життя.
 4. Боротьба з корупційними схемами. Кримінальна відповідальність топ-корупціонерів– ув’язнення від 20 років до пожиттєвого з конфіскацією майна.
 5. Сприяння розвитку бізнесу і недопущення втручання з боку держави, ліквідація зайвих державних органів.
 6. Скасування недоторканності народних депутатів і спрощення процедури імпічменту президента, прості механізми відкликання депутатів усіх рівнів.
 7. Підтримка різноманітних молодіжних організацій в регіоні.
 8. Надання прав народу України змінювати центральну і місцеву владу через референдуми за народною ініціативою.
 9. Впровадження та всебічна підтримка программ з розвитку логістики та інфраструктури в регіоні, доступні кредити на рівні 5% річних для придбання житла і для розвитку середнього та малого підприємництва;
 10. Впровадження цифрового врядування в органах місцевого самоврядування, загальний доступ до інформації про формування та використання бюджетів, першочергове впровадження послуг які можливо отримати в електронному вигляді.
 11. Соціальний захист, справедливі комунальні тарифи, прості податки, скасування митних зборів та мінімізація податків, просте розмитнення автомобіля – єдиний митний платіж у 500 євро.
 12. Розвиток і загальна підтримка фермерських господарств, малих і середніх сільськогосподарських підприємств.
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!