Завантажте мобільний додаток сайту

У ніч на 14 червня 2014 в небі над Луганськом терористи підбили український літак ІЛ-76, на борту якого були 49 наших десантників. Всі вони загинули. Завтра, 14 червня, 2019 року у Нікополі вшанують їх пам’ять. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, о 9 годині ранку біля пам'ятника Захисник України відбудеться урочистий захід, присвячений вшануванню пам'яті загиблих десантників та військовослужбовців, які загинули з травня по червень в період з 2014 по 2019 рік.

Трагедія з ІЛ-79 стала шоком для всієї України, адже це була перша велика втрата на російсько-українській війні.

Ще довго не міг оговтатись від потрясіння Нікополь. Місто одразу втратило трьох своїх синів: Руслана Кулібабу, Антона Кузнєцова та Сергія Москаленка. І це були перші наші втрати…Сиротами залишилис діти, вдовами дружини, безпорадними батькі.

Дізнавшись страшну новину, сотні нікопольців вийшли ввечері на Європейську площу, де запалили свічки. Так масово вони не виходили потім більше ніколи…

Світла пам’ять нашим хлопцям та всім, хто віддав життя за Україну!

Нижче на відео кліп на пісню, присвячену десантникам з ІЛ-96.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!