21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Якщо ви громадянин України та перебуватимете 21 липня не за місцем реєстрації, для участі у голосуванні вам необхідно пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування.

Про те, як це зробити, Nikopolnews дізнався з повідомленя прес-служби Нікопольської міської ради.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Отже, потрібно зробити наступне:

  • до 15 липня включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів;
  • пред'явити документ, який підтверджує громадянство України;
  • подати заяву про тимчасову зміну місця голосування та документи, які підтверджують необхідність такої зміни (наприклад, довідку з місця навчання або роботи; посвідчення про відрядження; проїзні документи; договір оренди житла; довідку внутрішньо переміщеної особи або будь-який інший документ).

ВАЖЛИВО! Мешканцям тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, окремих районів Донецької або Луганської областей підтверджувальні документи не потрібні.

У разі, якщо виборцю змінено виборчу дільницю для голосування поза межами одномандатного виборчого округу, до якого він відноситься за своєю виборчою адресою, такому виборцю видається виборчий бюлетень для голосування лише у загальнодержавному виборчому окрузі.

Адреса: м.Нікополь, вул. Електрометалургів, 3 (будинок міської ради), II поверх, каб. №22. Телефон для довідок: 68-45-53.

На вас чекають:

  • з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00,
  • у п’ятницю з 9.00 до 16.45,
  • перерва з 13.00 до 13.45

Відділ ведення Державного реєстру виборців Нікопольської міської ради

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори