Для участі у повторному голосуванні виборів президента України, внутрішньо переміщеним особам та тим, хто хоче проголосувати не за місцем реєстрації, необхідно повторно пройти процедуру щодо тимчасової зміни місця голосування.  Про це нагадує прес-служба Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, останній день, коли можна зареєструватися – 15 квітня (включно).

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Відділ ведення Державного реєстру виборців Нікопольської міської ради працює без вихідних

Графік роботи:

  • Понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 13.45.
  • П`ятниця з 9.00 до 16.45, перерва з 13.00. до 13.45.
  • Субота – неділя з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00.

Для включення або внесення змін до реєстру при собі необхідно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України та документи, що підтверджують необхідність внесення змін (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про зміну прізвища, імені, свідоцтво про смерть).

Для зміни місця голосування – паспорт та документ, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси (довідка з місця роботи, навчання або місця проживання, путівка тощо).

Мешканцям з Автономної республіки Крим та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей – тільки паспорт.

Адреса: м.Нікополь, вул..Електрометалургів, 3 (будинок міської ради), 2 поверх, каб. №22. Телефон для довідок: 68-45-53.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори