Минулими вихідними в Україні обирали Президента. У багатьох містах були присутні міжнародні спостегігачі, і Нікополь – не виключення. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольскої міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, напередодні дня голосування міжнародна делегація спостерігачів з Комітету «За відкриту демократію» (Committee For Open Democracy) на виборах президента України зустрілась з нікопольським міським головою Андрієм Фісаком для обговорення загальної політичної та соціально-економічної ситуації в Нікополі, а також можливості надання підтримки територіальній громаді міста.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Ініціатором дружньої зустрічі став президент інвестиційної компанії «TIU Canada» Майкл Юркович. До складу Комітету входять представники різних країн світу (Канада, США, Швеція, Велика Британія, Литва, Україна). 31 березня 2019 року спостерігачі Комітету «За відкриту демократію» слідкували за виборчим процесом в Оттаві, Сан-Франциско, Торонто, Києві, Харкові та Нікополі.

А вже 1-го квітня іноземні гості розповіли про результати роботи міжнародних спостерігачів на виборах президента України в Нікополі під час прес-конференції у виконкомі. Вони відвідали практично всі виборчі дільниці в місті і зазначили, що порушення на дільницях траплялись, але це поодинокі випадки і такі, що не вплинули на підсумок голосування. Будь-яких порушень в роботі окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 35 зафіксовано не було.

Виконавчий директор Комітету «За відкриту демократію» Браєн Меффорд зазначив, що члени дільничних виборчих комісій серйозно поставились до своїх обов’язків та професійно їх виконували. Загалом, спостерігачі задоволені виборчим процесом в Нікополі.

Наприкінці зустрічі президент інвестиційної компанії «TIU Canada» Майкл Юркович відзначив прагнення нікопольців до демократії і європейських стандартів у роботі та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори