Сьогодні, 16 січня, у Нікополі відбудеться Панахида, приурочена до трагічної річниці страшних і героїчних подій у Донецькому аеропорту. Згадають та пом’януть полеглих кіборгів. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Православна Нікопольщина.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, церемонію проведуть у військовому храмі на честь святого праведного Петра Калнишевського. Початок — о 16.00.

По завершенні заупокійного богослужіння відбудеться поминальна трапеза. 
Адреса храму: вул. Кармелюка, 4 (колишня лікарня №3, зупинка автобусу ЦУМ).

Тел. 068 678 23 21 ієромонах Меркурій (Скороход).

Запрошуються всі бажаючі.

Героїчна оборона Донецького аеропорту стала символом незламності та мужності українських військових. Вона тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року.

242 дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ та проросійським бойовикам, затято відстоюючи малесенький клаптик української землі.

За підрахунками військового експерта Олександра Кривоносова, за весь період в Донецькому аеропорту загинуло 100 українських військових. Були серед них і нікопольці…  Поранено — близько 440 військовослужбовців.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!