Нікопольські волонтери провідали українських бійців на передовій. Привітали їх з Новим роком та Різдвом. Про це Nikopolnews дізнався від Благочинного ПЦУ на НІкопольщині ієромонаха Меркурія (Скорохода), який теж увійшов до складу делегації від нашого міста.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, волонтери відвідали воїнів, які стоять на першій лінії фронту – біля самого Донецького аеропорту, а точніше того, що від нього залишилося.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

«Приземлився»  волонтерській десант на чолі з головою Нікопольської волонтерської сотні Анжелою Мончинською  на Донеччині о 4-й ранку 10 січня. Привезли велику зимову маскувальну сітку, сплетену студентами Професійного коледжу №42, а також інші необхідні речі та смаколики, зібрані небайдужими нікопольцями і навіть зроблені дитячими руками.

Обійшли 5 позицій – і скрізь співали колядки.

  • Донеччина лежить засніжена, - повідомив Nikopolnews ієромонах Меркурій (Скороход) телефоном. -  Снігу дуже-дуже багато. Ми навіть застрягли на шляху до позицій, і військовим довелося нас рятувати. А ще – мороз і крижаний вітер.

Але сьогодні хлопці відігрілися душею, приймаючи гостей. За їх словами, до них вже півроку ніхто не приїздив. То ж, радощі були щирі – до сліз. Серед тих, хто несе варту біля Донецького аеропорту, багато нікопольців. Для них сьогоднішні гості були особливо дорогі.

На щастя, 10 січня виявився тихим днем. На час перебування волонтерів біля аеропорту не стріляли. А от вчора було гарячіше. Адже війна…  

Зараз волонтерська команда з Нікополя вже на шляху додому. Побажаємо їм щасливої дороги!

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори